antalya mobilya, furniture antalya

KURUMSAL

2012 yılında kurulan ve çok kısa sürede bölgenin önde gelen firmalarına dizayn, projelendirme ve tedarik konularında servis veren ve aranan bir marka haline gelen ZEGDESIGN FURNITURE; Hollanda markası olan Joyline Creations’ın Türkiye ve Ortadoğu temsilcisi olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Ürün gamına eklediği yeni ürünleri ile horeca müşterilerinin vazgeçilmez bir tedarikçisi ve partneri olan ZEGDESIGN FURNITURE; bünyesinde bulundurduğu suni rattan ve ahşap dışmekan mobilyaları, içmekan mobilyaları, konsept aydınlatma ve aksesuarçözümleri ile horeca ihtiyaçlarının tümüne cevap verebilmektedir. Genç kadrosu ile kalıpların dışında, yaratıcı ve yenilikçi çözümleri ile piyasa standartlarını değiştiren ZEGDESIGN FURNITURE, geleceğin tasarım otelleri için bir tedarikçiden öte bir partner yaklaşımı ile hizmet vermektedir. Hollanda merkezli partneri sayesinde dizayn ve tasarım konusunda limitleri bulunmayan ZEGDESIGN FURNITURE, müşterilerine diretmeci bir pazarlama yerine, müşterilerinin hayal ve isteklerini yerine getiren bir çözüm ortağıdır.

Bünyesinde bulunan tasarım ekibi sayesinde hertürlü ürününü müşterilerinin arzuları üzerine yeniden tasarlama becerisindeki JOYLINE Creations yüksek Avrupa standartları ile imalat ve teslim gerçekleştirmektedir. ZEGDESIGN FURNITURE,özel çizgisini yeni ürünleri ile de devam ettirerek aydınlatma, aksesuar ve yer & duvar kaplama seçenekleri ile siz değerli müşterilerine yeni ufuklar açacak…

Site Map
KURUMSAL